Tasuta transport Itella Smartpost
Tasuta transport Itella Smartpostiga tellimustele üle 35 EUR

Goodio

GOODIO TOOR ŠOKOLAAD
Kakaod on Tropikas kasvatatud vähemalt 3000 aastat. Juba sajandeid on Lõuna Ameerika indiaanlased hinnanud Kakao tema võimsate omaduste pärast. Ka tänapäeval on Kakao tuntud kui kõike antioksüdantide rikkaim toit maailmas. Kümne protsenti Kakaooa kaalust on antioksüdantid. Lisaks sisaldab Kakao mangneesiumi, kaaliumi, kaltsiumi, rauda jne. Ei ole üllatav, et rootsi botaanik Carl von Linne nimetas taime Theobroma cacao – Food of the Devine – Jumalate Toiduks.

Goodio šokolaadid on käsitsi valmistatud kakaooast šokolaadiplaatile Helsingis. Kakaooad ja teised koostisosad on jahvatatud kiviveskis madala temperatuuril kahe kuni nelja päeva jooksul, et kindlustada šokolaadi rikkalik ja täisväärtuslik maitse ning tekstuuri. Madal temperatuur säilitab ka kakao toiteväärtust. Selle pärast me nimetame seda toor šokolaadiks.
Me kasutame mahe, metsikud ja toored koostisosad, millest nii suur osa kui võimalik on pärit Soomest. Meie metsmustikad, astelpaju marjad, piparmünt ja jõhvikad kasvanud Soomes. Meie kakaooad on pärit mahe, ilma-GMO farmidest Peruust, Ecuadorist ja Kongost.
Meie šokolaadi magustajaks on mahe kookose suhkur Indoneesiast ja Sri Lankast, mis on madala glükeemilise indeksiga ja mille tootmine on loodusesõbralik (UN Food and Agriculture Organisation FAO). Meie inspiratsiooniks on valmistada maailma kõige paremat šokolaadi ja me arvame, et see tuleb meil välja!

GOODIO ŠOKOLAAD ON:
TOOR
MAHE
VEGAN
PIIMAVABA
GLUTEENIVABA
KUNSTLIKE LISANDITEVABA

Meie sortimendis on 8 põnevat maitset: Kookos 51%, Piparmünt 65%, Mustikas 61%, Chili 61%, Kohv 56%, Lagrits & Astelpaju 53%, Tume Arriba 71%, Chai 50%.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.